PrettyPrint

streda 23. decembra 2015

Niečo pre prevádzkovateľov e-shopov


Youstice

 

Topánky z Talianska alebo čaj z Číny - vďaka webu sú prístupné rôzne typy produktov a tovarov za príťažlivé ceny. Ale čo sa stane, keď príde tovar poškodený, alebo nespĺňa zákazníkove požiadavky? Kým v prípade osobného nákupu sa môžete vrátiť do kamennej predajne a požiadať predajcu o výmenu tovaru alebo vrátenie peňazí, vo virtuálnom svete to nie je vždy možné.
V mnohých prípadoch odradí zákazníkov jazyková bariéra alebo rôzne legislatívne formality a zostáva im len sklamanie. Youstice vznikla ako jednoduchý a spoľahlivý nástroj na manažovanie spotrebiteľských sporov a sťažností.

Online nakupovanie zo všetkých kútov sveta bez obáv

Youstice je prvá globálna online aplikácia pre riešenie spotebiteľských sporov a sťažností. Spotrebitelia, ktorí sú nespokojní so svojim nákupom, môžu podať sťažnosť priamo cez webstránku predajcu. Celý proces podania sťažnosti netrvá dlhšie ako samotný online nákup. Je jednoduchý a používateľsky príjemný.
Aplikácia Youstice pomôže obchodníkom udržať si zákazníkov, ktorí u nich budú radi naďalej nakupovať a na základe dobrých hodnotení a priamych odporúčaní môžu navyše získať nových zákazníkov.

Kto zvíťazí? Všetci zúčastnení!

Hlavným cieľom Youstice je podporovať dôveru vo svete online obchodovania a prispieť k tomu, aby bolo online nakupovanie jednoduché a bezpečné pre všetkých. Aplikácia zároveň otvára obchodníkom možnosť expanzie na nové trhy a podporu pri náraste ich medzinárodného obchodu.
Viac informácií o Youstice nájdete na http://www.youstice.com/sk.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára